קארמה קולקטיב הינה גלריה מקוונת לרכישת פריטי אמנות ועיצוב, וסטודיו לאוצרות בעבור חללי מגורים, עבודה ואירוח של ימנו.

גלריה מקוונות , או החנות:

מעבודות מקור על נייר ועד לקרמיקה עכשווית, הגלריה מלקטת ברגישות רבה עבודות אמנות מכל רחבי העולם, מותאמות סגנון ותקציב, בעבור לקוחות שונים. 

מבין שירותי הגלריה, אנו מסייעים באופן אישי ללקוחות פרטים (ועסקיים) במציאת העבודה הנכונה (מהארץ ומחו׳ל), הפקה, ייבוא, מסגור, תלייה ואוצרות אישית בחלל. כל זה מבלי הצורך לצאת מהבית, ותוך התחשבות בצרכים, עולמות תוכן והתקציב.

הסטודיו: 
סטודיו יצירתי המלווה מגוון לקוחות משלב הגדרת קונספט אמנותי ועד פיתוח תפעולי, דרך כל מימדי חווית לקוח. באמצעות תהליכי חשיבה ייחודים המתבססים על מחקר אמנותי, מפגשים, מגוון דיסציפלינות וריבוי כישרונות- אנו רוקמים את כל החוטים שבין אוצרות והפקה, עיצוב וחוויה - לידי פרוייקטים  קוהרנטים המספרים את רוח המותג וזהותו הויזואלית.  

 

 

 

הסיפור שלנו

קארמה קולקטיב הוקמה בשנת 2017 ע"י שרונה ורן לובטון, זוג בחיים ובכלל, מתוך אמונה ורצון להרבות יופי ובאמצעותו להעמיק ולחקור את החיבור שבין מקום ליצירה. 
רן לובטון, עורך דין ויזם בעולמות הנדל״ן בארץ ובחו״ל. שרונה טבת לובטון, אוצרת אמנות ומנהלת קריאטיב (בוגרת המחלקה לאמנות רב תחומית ״שנקר״) פעילה כבר עשור בזירה המסחרית ובחיבור שבין אמנות לעסקים. מתוך הבית האישי שלהם, ודרך עבודה משותפת, השניים יצרו פלטפורמה אמנותית המאפשרת להם להפגיש בין רעיונות, מקומות, חללים ואנשי עשייה מכל העולם. 

מאז ועד היום, הם מלווים בעלים פרטים, קבוצות מלונות ומותגים במטרה להגדיר, לעצב
 את
 הפרויקט בכל המימדים של חווית הקריאטיב ליבינג והאירוח. יחד עם צוות של מעצבי פנים, מומחי מותגים ואומנות, הם מאתרים את כישרונות המחר, בוחנים את הנוף האמנותי המקומי והבינאלומי, ומתזמרים את ריבוי האנרגיות היצירתיות לתולדה של חזון.